Вибір манікюрної витяжки це перш за все вибір інструменту, який зберігає здоров’я майстра і його клієнта. Але як вибрати витяжку пилосос для манікюру? Яка манікюрна витяжка краще?

Як правило, майстри роблять вибір грунтуючись на рекомендації друзів і знайомих, а якщо нікому порадити – шукають відгуки в інтернеті.

Але тут вступає в силу маркетинг і куплені блогери, які можуть нарадити поганий товар без докорів сумління.

Ваше здоров’я перш за все. Вибираючи витяжку для манікюру та педикюру необхідно віддавати собі звіт і задавати питання: “Моя витяжка втягує всю дрібний пил?”, “Моя витяжка надійна?”.

Тому Teri, як виробник витяжок для манікюру і педикюру впевнений в надійності і якості своєї продукції, пропонує Вам переконатися особисто в тому, що Ви зробили правильний вибір зупинивши його на компанії Teri.

Всі наші витяжки можна тестувати протягом 14 днів і повернути, якщо не підійшла якість або результат роботи. Ми повернемо вартість витяжки в повному обсязі, Ви оплачуєте лише вартість використаного фільтра.

Всі комплектуючі для витяжок Тері виробляються в Україні, компоненти блоків живлення закуповуються в Японії.

Фільтра водостійкі і виготовляються нами за технологією компанії Toyota з фільтрує тканини високої щільності, а не з паперу як у інших виробників.

Замовте тест-драйв вашої нової помічниці оформивши замовлення на сайті або написавши нам в вайбер або телеграм на номер +380993211192 .

Подивитися настільні і вбудовані в стіл витяжки, а також вигідні набори можна в нашому каталозі товарів.

 

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *