Зовнішній вигляд майстра – те, з чого починається знайомство з його особистим брендом.

Це перше, що побачить ваш клієнт, виходячи з чого прийме рішення: продовжувати йому знайомство з вами чи ні. А люди зараз приймають рішення швидко через різноманітність вибору в будь-якій сфері.

Вони ще не знають ні про вашу величезну палітру кольорів, ні про високу якість манікюру, ні про унікальні дизайни. Тому перший погляд на вас повинен казати, що ви стильний красивий майстер, який і нігті зробить відповідні.

Ніякого медичного халата, який залишився у вас з лабораторних занять в інституті. Ніякого домашнього одягу, навіть якщо ви працюєте вдома.

Майстер краси повинен виглядати охайно, акуратно, стильно. Для цього можна одягнутися так:

  1. Футболка і джинси простого крою. Нічого кращого цієї простоти й придумувати не треба. Підходящі футболки для майстрів є в магазині teri.ua. Світле взуття завершить образ.
  2. Медична форма: сорочка + штани. НЕ халат – це важливо! Дивіться, щоб силует був строгий і сучасний, не викликав асоціацій з лікарнею.
  3. Комбінезон. Виглядає як форма, але більш неформально. Вибирайте більш щільні тканини, вони виглядають презентабельнішими.

 

одяг для майстра манікюру

Якщо ви боїтеся забруднити свою форму, то після зустрічі клієнта і отримання потрібного ефекту, можна надіти фартух і працювати без переживань. Такі фартухи також в наявності в нашому магазині.

Любіть себе і пам’ятайте: людина, яка робить красу, сама повинна виглядати гарно.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *