Гарантія та сервісне обслуговування

 

Власники витяжок для манікюрних столів торгової марки Teri™ отримують не тільки неперевершений продукт, а й найкращий сервіс до нього!
На всі витяжки нашого виробництва поширюється гарантія 12 місяців з дати продажу.
Дата продажу заноситься в гарантійний талон і в нашу базу пристроїв, що дає можливість отримати гарантійне та сервісне обслуговування навіть у випадку втрати гарантійного талона.
Серійний номер і модель заносяться в гарантійний талон і на витяжку.
Сервісним обслуговуванням протягом гарантійного терміну є заміна пристрою вийшов з ладу.
Для заміни витяжки слід зателефонувати за номером +380993211192 або заповнити форму нижче.

Заміна здійснюється наступним чином:
1) Покупець повідомляє про проблему по телефону або через форму на сайті;
2) Якщо проблему не вдалося вирішити дистанційно, відправляє витяжку Новою Поштою (дані повідомить сервіс-менеджер);
3) Як тільки прилад прибуває на Нову Пошту, представник сервісного центру перевіряє його і відправляє назад новий в той же або на наступний день. Таким чином заміна пристрою займає 48-96 годин в залежності від термінів доставки пошти.
Транспортні витрати з пересилання оплачує покупець.

Якщо термін гарантії вийшов, ми проведемо ремонт витяжки в нашому сервісному центрі без заміни пристрою. Негарантійний ремонт, а також витрати з пересилання сплачує покупець.

Товар можна повернути протягом 14 днів після покупки і отримати 100% його вартості в разі, якщо він зберіг товарний вигляд і не був в експлуатації (фільтри – якщо не порушена цілісність індивідуальної упаковки).
Транспортні витрати на пересилку сплачує покупець.

Гарантія анулюється, якщо буде виявлено, що прилад експлуатувався неналежним чином.

Гарантія анулюється, якщо буде виявлено, що прилад експлуатувався неналежним чином.
1. Попадання всередину приладу будь-якої рідини;
2. Фізичне пошкодження приладу, потрапляння сторонніх предметів в лопаті крильчатки вентилятора або в блок електронного управління;
3. Надмірне засмічення приладу викликане рідкісної зміною або чищенням фільтру для пилу, що може привести до блокування або перегрівання вентилятора;
4. Перевищення допустимих параметрів електроживлення – 220-240 В;
5. Втручання сторонніх осіб у конструкцію або електричну схему приладу.

У разі виявлення слідів неправильної експлуатації, сервісний центр залишає за собою право провести ремонт приладу за обумовлену з покупцем вартість.

Рекомендується витрушувати пил з фільтра після кожного клієнта. Індикатором засмічення пилозбірника служить зниження потужності всмоктування пилу або її виліт назад з вхідного отвору. Фільтр для пилу можна прати вручну, але використовувати тільки після повного висихання.

Не створюйте перешкод для виходу повітря з витяжки, інакше її потужність впаде і пил не буде всмоктуватися.

Всі питання щодо установки, експлуатації і ремонту витяжок нашого виробництва можна поставити за телефоном/телеграмом/вайбером за номером +380993211192 з понеділка по п’ятницю з 10 до 17 годин, а також в онлайн чаті на сайті і через форму зворотного зв’язку розташованої нижче.

15 + 2 =