Вбудована в стіл манікюрна витяжка Teri Turbo завоювала серця майстрів манікюру завдяки своїй неймовірній потужності, компактності і різноманітності варіантів оформлення столу.

Внаслідок цього виник запит на настільний варіант моделі.

Перед інженерами Teri була поставлена задача розробити витяжку відповідає таким вимогам: компактна, тиха, надійна, потужна і ергономічна. Так само необхідно було зробити універсальну витяжку, яку можна використовувати як для манікюру, так і педикюру і мати можливість монтувати не тільки до триноги, але і до тумб і крісел.

Так народилася Teri Turbo M – перша в світі манікюрно-педикюрна витяжка з водостійким ХЕПА (англ. HEPA) фільтром.

Витяжка займає мало місця на столі, має вбудований блок живлення українського виробництва і кабель живлення довжиною 2 метри!

Окремо варто відзначити кріплення з нержавіючої сталі, яке має можливість установки як на вертикальній, так і на горизонтальній поверхні. Витяжка фіксується на ньому за секунду і надійно утримується. Такими кріпленнями оснащені наші педикюрні підставки.

Побачити Teri Turbo M в роботі можна на відео нижче. Зверніть увагу, як вона присмоктується до столу знизу і утримує свою вагу!

 

Сподобалася витяжка? Ви можете замовити її у нас і отримати 12 місяців гарантії, безкоштовну доставку і 14-денний тестовий період!

 

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *