Ніяк не можете розібратися в СанПіНах? Починається паніка, коли клієнт запитує, як ви обробляєте робоче місце?

Що взагалі має піддаватися дезінфекції в кабінеті майстра? Якщо відповісти коротко, то – все. Давайте розберемо докладніше, що, крім інструментів, має оброблятися і з якою періодичністю.

ОБРОБКА ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ

Обробка одягу. Проводимо її по мірі забруднення в два етапи: спочатку замочуємо уніформу в дезінфікуючому розчині, потім перемо окремо від інших речей при температурі 90 градусів.

 

Обробка взуття. Замочуємо в дезінфікуючому розчині і промиваємо під проточною водою. Вибирайте взуття з твердих матеріалів, вона переживе багаторазову обробку. Ідеально підійдуть крокси, наприклад.

ПРИБИРАННЯ ПРИМІЩЕННЯ

одяг для майстра манікюру

Експрес-обробка поверхонь. Проводимо її після кожного клієнта, протираючи все робочі зони, яких торкалася людина. Розчин для експрес-обробки можна купити вже готовий або розвести самому з концентрату.

Вологе прибирання приміщення. Робимо не менше двох разів на день, в тому числі, після закінчення роботи. Протираємо підлоги, меблі, обладнання, підвіконня, двері з використанням миючих і дезінфікуючих засобів. ⠀

Генеральне прибирання приміщення. Проводимо один раз в тиждень. Дезінфікуючими засобами моєму все поверхні: стіни, підлогу, плінтуси, двері, вікна, меблі, обладнання. Не забуваємо вести журнал проведення генеральних прибирань.

Звичайно, щоб така обробка була можлива, всі поверхні в кабінеті майстра повинні бути миються. Спеціальна фарба або шпалери на стінах, меблі не з тканих матеріалів: тільки те, що можна протерти. Коли будете оформляти свій кабінет, продумайте це заздалегідь.

Всі ці «заморочки» важливі в першу чергу для вашого здоров’я. Адже клієнт приходить до вас раз на місяць на дві години, а ви проводите в своєму кабінеті кожен день. Тому бережіть себе і своє здоров’я.

Про вибір концентрації розчину і режиму обробки ми поговоримо в наступній статті. Підписуйтесь на Instagram @teri.ua, щоб не пропустити анонс.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *